Sim UU-leirit Suomessa
26-28.4.2024 Pajulahti
Ohjaajat:
Benny Faarvang (7.dan) | Henri Nordenswan (7.dan) | Christian Flimdt 6.dan) | Anssi Koskinen (6.dan) | Aki Tiihonen (5.dan)
Tero Kuorikoski (3.dan) | Petra Kärkinen (3.dan) | Nona Sokura (1.dan)
SABUMNIM-TAPAAMINEN VARKAUDEN TAEKWONDON SALILLA 28.10.2023
Ohjaajat:
Markku Heiskanen (6.dan) | Jari Päivinen (6.dan)
20.-21.5.2023 Nurmijärvi
ohjaajat:
Benny Faarvang (7.dan) | Anders Bennedsen (7.dan)
SABUMNIM-TAPAAMINEN VARALAN URHEILUOPISTOLLA 27.-28.1.2023
Ohjaajat:
Jari Hintsanen (6.dan) | Esa Lappalainen (5.dan)
21.-22.5.2022 Kuopio
Ohjaajat:
Reino Pesonen (6.dan) | Jari Hintsanen (6.dan) | Juha Sutinen (5.dan) | Tommi Kaiponen (4.dan) | Jari Kanninen (4.dan) | Jani Kelo (3.dan)
SABUMNIM-TAPAAMINEN PORVOOSSA 18.1.2020
Ohjaajat:
Henri Nordenswan (6.dan) | Simo Siltanen (4.dan) | Anssi Koskinen (5.dan)
3.-5.5.2019 Klaukkala
ohjaajat:
Mestari Dae Jin Hwang (9.dan) | Mestari Ko Tai Jeong (9.dan) | Benny Faarvang (7.dan)
SABUMNIM-TAPAAMINEN VARALAN URHEILUOPISTOLLA 5.-6.10.2018
Ohjaajat:
Jari Hintsanen (5.dan) | Jari Päivinen (6.dan)
7.-8.4.2018 Nummela
ohjaajat:
Master Ko (9.dan) | Benny Faarvang (7. dan) | Marcos Kuusjärvi (6.dan)
28.10.2017 Sabumnin-leiri Varkaus
Ohjaaja:
Markku Heiskanen (6.dan)
19–20.5.2017 Kouvola
ohjaajat:
Jari Hintsanen (5.dan) | Anssi Koskinen (5. dan) | Mika Keränen (4.dan) | Sami Reijasto (4.dan) | Laura Ojanen (3.dan)
13–15.5.2016 Porvoo
Ohjaajat:
Lars Arnum (7.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Henri Nordenswan (6.dan)
24–26.4.2015 Iisalmi
ohjaajat:
Kenneth Hansen (7.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Simo Jokinen (4.dan) | Jari Kanninen (4.dan)
7.11.2015 Mikkeli
Sabumnin-leiri
Ohjaajat:
Harri Immonen (6.dan) | Henri Nordenswan (6.dan) | Reino Pesonen (6.dan)
3-4.5.2014 Varkaus
ohjaajat:
Ko Tai Jeong (9.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Marcos Kuusjärvi (6.dan) | Harri Immonen (5.dan) | Markku Kinnunen (5.dan)
| Mikko Koivistoinen (4.dan) | Jyrki Juuti (4.dan)
4-5.10.2014 Espoo
Ohjaajat:
Ko Tai Jeong (9.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Juho Metsälä (4.dan)
26–27.10.2013 Mikkeli
ohjaajat:
Ko Tai Jeong (8.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Tommi Kaiponen (4.dan) | Petteri Kauppinen (4.dan) | Juhani Liljanko (4.dan) | Kimmo Mönkkönen (4.dan)
20–21.4.2013 Espoo
Ohjaajat:
Ko Tai Jeong (8.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Johannes Hentunen, 4. DAN (Haedong Kumdo) ja 4. DAN (Hapkido)
5-7.10.2012 Iisalmi
ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Marcos Kuusjärvi (6.dan) | Simo Jokinen (4.dan)
4-6.5.2012 Klaukkala
Ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Benny Faarvang (6.dan) | Jan Muuriaisniemi (4.dan)
21–23.10.2011 Kouvola
ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Jari-Matti Päivinen (4.dan) | Tatu Iivanainen (4.dan)
13–15.5.2011 Tampere
Ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Anders Bennedsen Prahl (5.dan) | Jari Hintsanen (4.dan) | Anssi Koskinen (4.dan) | Sami Reijasto (4.dan)
17–19.9.2010 Varkaus
ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Morten Jensen (6.dan) | Marcos Kuusjärvi (6.dan)
10–11.4.2010 Vihti
Ohjaajat:
Michael Iversen (6.dan) | Benny Faarvang (5.dan) | Marcos Kuusjärvi (6.dan) | Henri Nordenswan (6.dan) | Jari Hintsanen (4.dan)
5-6.9.2009 Mikkeli
Sabumnin-leiri
Ohjaaja:
Michael Iversen (6.dan)
Leireillä vierailleet Tanskalaisohjaajat
Ko Tai Jeong
Morten Jensen
Lars Arnum
Kenneth Hansen
Benny Faarvang
Michael Iversen
Anders Bennedsen Prahl